logo

Naše služby


Photoshop, Sketch

Webdesign

Chcete nový web nebo redesign starého? Navrhneme Vám moderní vzhled podle nejnovějších trendů a Vašich představ. Každý detail webu bude s Vámi konzultován, aby byl vyladěn do každičkého pixelu.

HTML, CSS, JS

Tvorba webu

Jakmile bude schválen celkový design webu z naší i Vaší strany, náš tým začne přetvářet designerské dílo do webových technologií. Zkrátka se začne rodit Vaše nová webová stránka, která Vás bude pyšně reprezentovat.

Google Analytics, Mobile friendly

Optimalizace a SEO

Jedna z věcí, která není příliš vidět, ale je nezbytnou součástí každého webu. Správný web musí být mobilně responzivní, rychlý a optimalizovaný pro vyhledávače. Nechcete přece být na posledních stránkách Googlu.

MailChimp

E-mailové šablony

Mezi naše služby patří i bezpochyby správa HTML e-mailových šablon. Může se jednat o jakékoliv typy e-mailů - mezi ty nejrozšířenější patří reklamní, newslettery nebo různé marketingové kampaně. Záleží jen na Vás.

Wordpress

CMS

Content Management System, neboli systém pro správu obsahu webu. Každý určitě slyšel, alespoň o Wordpressu. Jedná se o systém, který je velice jednoduchý pro správu obsahu webu pro klienty bez nutné znalosti kódování.

Vylepšení Vašeho webu

Konzultace

Máte už hotové webové stránky, ale návštěvnost webu je stále nízká? Napište nám! Rádi se na Váš web podíváme, analyzujeme ze všech stran a doporučíme Vám nejlepší řešení, jak Váš web vyšvyhhnout na výsluní.

Používané technologie

Rádi Vám se vším poradíme a splníme Vaše přání.

Neváhejte nás kontaktovat.

nebo volejte

+420 732 924 208